• Lid worden van Sportclub Brummen?

    Denk je erover om bij Sportclub Brummen te gaan voetballen? Geweldige beslissing, je bent meer dan welkom bij onze dynamische vereniging. Voetballen bij Sportclub Brummen kan uiteraard in tal van leeftijdscategorieën: (zeer) jong en oud(er); iedereen vindt zijn weg binnen onze fantastische club.

    Wil je eerst meer informatie? stuur dan een mail naar de ledenadministratie
    We nemen dan zo snel mogelijk contact met je op. 

    "We zien je graag"

  • Accommodatie

    Sportpark De Hazenberg
    L. R. Beijnenlaan 18
    6971 LE  Brummen (Gld.)
    Tel. 0575-563621

    Postadres: Margriet 24,  6971 MA, Brummen

  • Contact gegevens:

    Neem voor algemene zaken contact op met het secretariaat van Sportclub Brummen: secretariaat@sportclubbrummen.nl  Heeft u vragen betreffende een specifiek onderwerp dan kunt u hieronder de contactgegevens vinden:  

    Bestuur / secretaris:

    Ledenadministratie:

    Jeugdzaken SJO:

    Wedstrijdsecretariaat senioren:

    Sponsorcommissie:

    Club 50:

    Jeugdkamp:

    Webredactie:

    Vertrouwenspersoon:

      secretariaat@sportclubbrummen.nl

    ledenadministratie@sportclubbrummen.nl

    jeugdzaken@sportclubbrummen.nl

    wedstrijdsecretariaatsenioren@sportclubbrummen.nl

    sponsorcommissie@sportclubbrummen.nl

    club50@sportclubbrummen.nl

    jeugdkamp@sportclubbrummen.nl

    webredactie@sportclubbrummen.nl

    vertrouwenspersoon@sportclubbrummen.nl